Залежність. Як виникає та як позбутися?

celitel_svetlana.jpg

Світлана: люди, які приходять до мене з бажанням кинути пити, як правило не можуть визначити, коли випивка стала для них залежністю. Вони починають звинувачувати обставини, оточення, несправедливість тощо.
Так відбувається не тому, що людина хоче скинути з себе відповідальність, а просто тому, що не усвідомлює коріння проблеми. Все тому, що 90% проблем приховано у підсвідомості, у структурі нашої клітинної пам'яті – у нашому несвідомому. І навіть коли людина свідомо висловлює намір «я хочу кинути пити», то 90% підсвідомих програм чинять опір цьому наміру.

 

– Що це за програми?

Світлана: це спадкові програми за родом, які передалися через ДНК. Це також програми, сформовані в період раннього дитинства, приблизно до шести років. І третя група програм пов'язана з важкими ситуаціями, які довелося людині пережити у будь-якому віці.

 

- Чи працює «підшивання» і чи користуєтесь цим методом?

Світлана: підшивання, кодування блокує життєву силу людини. Це штучне втручання. Уявіть, у людини вже є певний блок, а їй ще один панцир надягають. «Заглушена» проблема йде ще глибше і продовжує руйнувати людину. Наприклад, перестав пити, а разом із цим зникла потенція. Чи навпаки нездорова гіперсексуальність спалахнула.

Потрібно повернути людину в себе та розчинити всі ті програми, які спонукають її до неадекватної поведінки. Як правило, 2-3 сеанси достатньо.

 

- Чи можливо самостійно позбавиться залежності?

Світлана: деякі люди вольовими зусиллями можуть позбутися залежності. Для цього необхідно сорок днів вистояти від залежності. Це не гарантія, але велика ймовірність, що буде достатньо.

 

- А якщо створити он-лайн клуб людей, які подолали залежність, але бажають підтримки?

Світлана: я не збирала б людей з однаковими блокуваннями в одному просторі, щоб не утворювався егрегор. Не варто знову й знову говорити про хиткий стан. Це  масштабує, укріплює проблему.

Люди, які отримали важкий досвід алкоголізму, наркоманії, насильства чи ще чогось, лише посилюватимуть клітинну пам'ять про біль в інших людях із подібними проблемами. Так що, подібні клуби, які часто показують особливо в американських фільмах, це хибне коло.

Я б рекомендувала людині після зцілення від алкоголізму, увійти в середовище спортивних людей, здорових людей. В їх компанії він набуде мотивації, натхнення та наснаги.

 

Дивитися відео Світлани >>>

Запис на семінар

Записатися на консультацію

Схожі статті

Виявилось, більшість людей вважають, що цілитель працює з людьми виключно руками. Що саме руки основний інструмент цілителя. Але це обмежене уявлення про можливі інструменти цілителя. Їх багато....
Не всі українці гідно представляють Україну за кордоном. Хто стикався з тими чи іншими ситуаціями, той зрозуміє про що мова. На цьому ґрунті «більш свідомі» українці починають множити нарікання та...
Друзі, ви знаєте як я ціную ваш зворотній зв’язок після кожного семінару, курсу чи то просто ефіру. Мене дуже надихають відгуки про ваші успіхи, покращення стану буття, про зрушення у вирішенні...

Записаться на консультацию

Запись на семинар

Запис на курс