Як знайти своє призначення та реалізуватися в житті?

Світлана: Як знайти себе? Ця тема звучить наче щось містичне, що люди шукають все життя.

Саме запитання підказує, що людина ніби зійшла зі своєї осі та перебуває поза своїм внутрішнім центром. Така людина дійсно почувається розгублено, невпевненою, безталанною. А необхідно лише  усвідомити власну цінність - серед людей немає жодної зайвої ланки.

Кожна людина є частиною єдиного божественного цілого. Кожна людина має своє завдання до пізнання реальності на цій планеті. Тобто кожен з нас по-своєму досліджує ситуації, які розгортаються в житті.

Твій кут сприйняття, твої методи пізнання, твої рішення – це твоя «частина рівняння» у глобальній колективній свідомості людства.

Коли ти підвищуєш рівень своєї свідомості, ти сприяєш підвищенню рівня буття всіх людей. Тому варто подбати про свою якість звучання, про свою вібраційну чистоту. Від думок кожного окремого індивіда залежить майбутнє людства і, звісно, ​​його власне життя.

В міру того, які рішення ти ухвалюєш, життя формується тим чи іншим чином. І ти оцінюєш, подобається тобі результат твого вибору чи ні. Не засуджуй ані себе, ані інших за той чи інший вибір. Пам'ятай, що всі ми прийшли з єдиною метою – р о з в и в а т и с я.

Якісне, радісне буття в цьому світі є твоїм призначенням. Ти унікально сприймаєш дану матеріальність. Саме це цікаво та цінно!

Жоден твій досвід та жодна ситуація не є помилкою. Будь-яка невдача чи болісні наслідки твого вибору, спонукають тебе надалі вибрати новий досвід, робить тебе мудрішим.

Щоб виконувати п р и з н а ч е н н я - щоразу по-новому дивись на ситуації, які пропонує життя. От і все.

Кожна ситуація – це можливість збагнути «як я разом із Божественним можу створити власне життя?». Це співтворчість. Сигналом того, що гармонізація та розвиток відбувається, буде твоя задоволеність та зацікавленість власним життям, відчуття наповненості.

З кожною миттю обирай красивіші думки. Реальність змінюватиметься просто на очах відповідно до цих думок і почуттів.

- А якщо людина страждає від своїх вчинків у минулому?

Потрібно припинити на них концентруватись.

Перебувати у стані докорів сумління – це хибно. Це затверджує тебе у почутті власної негідності.

Не стій увагою у минулому. Звертай сили та увагу на те, що хорошого можеш зробити в теперішньому. Створюй нову якісну та світлу реальність.

Важливо почати жити по-новому або, принаймні, сформувати такий намір. Намір – це поворотна точка, яка дозволить тобі усвідомити, яким я був і яким не хочу бути.

Мені подобається історія Святого Кіпріана. Він народився в сім'ї чорних магів, вивчав їх практики з раннього дитинства. Іншими словами, він служив силам низьковібраційних світів. Врешті решт, він став найсильнішим магом на Землі.

І от, якось він зустрів прекрасну Устинію. Почав її чарувати, але ніщо не працювало. Коли ж він звернувся до свого бога з антисвітів, той відповів: "Не чіпай її, вона ходить під Богом". Кіпріян здивувався: «Ти ж казав, що ти наймогутніший!»

Натворивши багато чорних справ, що обмежують свободу волі людей, Кіпріан миттю трансформувався в світло. Надалі він допомагав людям звільнятися від низьковібраційних впливів. Таким чином, він виконав своє призначення та поєднався з Устинією.

Любов принесла йому потужну перетворюючу силу. Це провідна сила у Всесвіті, яка може творити дива, змінювати свідомість людини та все її життя.

Дивитися відео Світлани >>>

Запис на семінар

Записатися на консультацію

Схожі статті

В цей складний перехідний період у розвитку людства, важливо кожному  нас привести в гармонію всі аспекти буття та компоненти особистості. Якщо ми зможемо досягнути єдності в собі і тут на...
Повний місяць – це цікавий час для кожної людини, коли вона може протестувати свій справжній внутрішній стан. Якщо людина перебуває в рівноважному стані усвідомленості, то вона не помічає ніяких...
- Чому взагалі виникають проблеми? Якби ми з вами прагнули справжньої єдності, то більшість життєвих проблем розв’язались би майже миттєво. Уявіть себе дзеркалом, що розбилося на тисячі...

Записаться на консультацию

Запись на семинар