- Як знайти істинного цілителя?

 celitel_ekopsiholog_svetlana_luchia.jpg

Світлана: оскільки, я відношу себе до людей, які допомагають іншим відновлюватися, набувати здоров'я фізичного, емоційного та ментального, мені звичайно ж складно відповідати на це питання.

Я б вибирала цілителя суб'єктивно. Насамперед, я б дивилася, як виглядає він сам. Чи виглядає він здоровим і благополучним? У якому емоційному стані перебуває? У яких стосунках із навколишнім світом? Адже цілительство полягає не в тому, щоб вилікувати лише певний орган чи звільнитися від якоїсь проблеми.

Зцілюючий сеанс, незалежно від запиту, повинен впливати на всі сфери життя. Тобто, на фізичне здоров'я, на взаємини, на емоційне та ментальне здоров'я, на матеріальний добробут. Усі сфери життя повинні рівномірно вирівнюватися та покращуватися. Тому що, якщо ми працюємо фрагментовано з якоюсь частиною та розглядаємо якесь окреме питання, то й зцілення буде не повним, а проблеми невдовзі повернуться на свої місця.

Наприклад. Людина захотіла збільшити житлоплощу, але при цьому її внутрішній ресурс енергії не підвищився, розширення свідомості не відбулося. Відповідно реалізація його бажання, здійснюватиметься «просіданням» інших сфер, а саме - мінус від здоров'я, мінус від стосунків з людьми, тощо. Ось у чому небезпека! Коли досягають мети за всяку ціну. Це не розумно. Потрібно загалом покращувати якість життя і тоді всі сфери розквітнуть. Це досягається виключно станом свідомості.

Цілитель той, хто може привести інших людей у ​​врівноважений стан; у присутність «тут і зараз», в якій, власне, і відбуваються дива та поліпшення всіх сфер.

 

- З якими запитами найчастіше до тебе звертаються?

Занадто широке поле, щоб скласти рейтинг тем.

Насамперед, це різноманітні залежності, які шкодять здоров'ю, фінансам і сім'ї. Алкогольна залежність, куріння, наркоманія, сексуальна залежність, ігроманія та інші.

Звичайно, часто звертаються з проблемами зі здоров'ям, у тому числі онкологія та різні дисфункції, збій репродуктивної системи.. хтось із близьких потрапив до лікарні… депресії, панічні атаки, відсутність енергії чи навпаки - неконтрольовані виплески люті. Багато різного.
У дітей часто бувають свої моменти – синдром дефіциту уваги, гіперактивність, нічні сечовипускання та інші проблеми.

Самотність, ревнощі, безробіття, нереалізованість, страхи, тривоги і навіть небажання жити. З тією чи іншою частотою ці запити постійно виникають.

Як правило, раз на два тижні я проводжу семінар. Семінар присвячую темі, за якою була найбільша кількість запитів за два тижні.

 

– Який формат індивідуальної роботи? Он-лайн чи оф-лайн?

Найчастіше робота проходить дистанційно у будь-якому з месенджерів, який підтримує відеозв’язок. Для лікування не має значення не час, не географічне розташування.

Але. Важливо розуміти, що ми не вирішуємо жодних проблем у тому стані свідомості, в якому ми створювали ці проблеми. Тобто у логічному, коли аналізуємо та копаємось у минулому чи переживаємо про майбутнє – це все активний бета-стан. Такі «пропрацювання» з психологами ще більше посилюють проблему людини. Хоча перші кілька днів після сеансів у психолога людина справді може відчувати якесь полегшення.

Мої сеанси не відбуваються в режимі тривалого вислуховування пацієнта. Найчастіше, проблема з якою приходить людина – це один із наслідків, причину якого людина не усвідомлює. Але людина і відчуває свій стан дисбалансу та розуміє, що потребує допомоги.

 

- Робота з алкогольною залежністю – це означає «закодуватися» чи «підшитися»? І робота зі станом людини – це свого роду гіпноз?

Ні. Це не навіювання та не гіпноз.

Цілитель – це передавач. Я просто передаю свій максимально гармонійний стан свідомості і тим самим відбувається налагодження дисбалансу в людини, як у приймача моєї хвилі.

Дисбаланс - причина всіх проблем і захворювань. Тобто, що таке дисбаланс?
Це коли порушено вільний перебіг життєвих сил - чи то ментальний блок, чи то тілесний. Диструктивні думки надзвичайно пригнічують блага та можливості людини.
Цілитель той, хто будить усередині пацієнта стан гармонії; збирає увагу людини від якорів минулого та інших периферій до центру її самої.

Ніщо не може існувати без енергії, а увага – це вид енергії. Взявши увагу з проблеми, проблема просто розчиняється. Вона може існувати без психічної підтримки.

Існують прості та дієві методи допомогти клітинній структурі людини згадати власний еталонний стан. Я нічого не привношу. Це за межами ворожіннь, пророцтв, зомбування, кодування і т.д.

Відчувши стан цілісності, люди після сеансу самі вчаться собі допомагати.

 

- А бувають випадки, коли ти відмовляєш у допомозі?

Так. Для лікування обов'язково потрібна згода самої людини на лікування.

Якщо дружина просить вилікувати чоловіка від алкоголізму, а він не бачить проблеми чи готовий пройти лікування заради неї, то я не беруся до роботи в такому разі.

Але бувають винятки, коли достатньо прохання про когось. Наприклад, людина у важкому стані, непритомна або у старечому віці. Також діти до семи років перебувають під опікою дорослих.

 

 

Дивитися більше відео від Світлани >>>

Запис на семінар

Записатися на консультацію

Схожі статті

В цей складний перехідний період у розвитку людства, важливо кожному  нас привести в гармонію всі аспекти буття та компоненти особистості. Якщо ми зможемо досягнути єдності в собі і тут на...
Повний місяць – це цікавий час для кожної людини, коли вона може протестувати свій справжній внутрішній стан. Якщо людина перебуває в рівноважному стані усвідомленості, то вона не помічає ніяких...
- Чому взагалі виникають проблеми? Якби ми з вами прагнули справжньої єдності, то більшість життєвих проблем розв’язались би майже миттєво. Уявіть себе дзеркалом, що розбилося на тисячі...

Записаться на консультацию

Запись на семинар