Як привернути матеріальне благополуччя?

Світлана: це завжди актуальна тема, оскільки фінанси закривають багато питань та надають певний рівень свободи.

Якщо узагальнити, то є два джерела матеріального благополуччя. В одному – достаток приходить з низьких астральних світів, це кошти надходять від продажу спиртного, тютюну, наркотиків та інших несприятливих видів діяльності. У другому – кошти надходять від багатства душі. Звичайно варто вибирати варіант без побічних ефектів, адже у Всесвіті не буває дії без відповіді. Тобто, якщо людина шкодить своєму здоров'ю чи здоров'ю інших, до нього обов'язково прийде якась з форм руйнації.

Матеріальне благополуччя, це поняття ширше ніж гроші. Воно відбиває внутрішній добробут людини. Людина, яка внутрішньо гармонійна, довіряється турботі Божественного джерела і щедра за своєю природою, до неї благополуччя лине само собою. Себто, достаток - це також про стан свідомості.

Наприклад, здорове тіло притягує сприятливе середовище для свого проживання. Тому, перш за все, ми повинні відчути себе добре у своєму фізичному тілі. Будь-яке захворювання вказує на енергетичний блок.

Необхідно стежити, щоб усі сфери життя процвітали. Для цього ми вчимося правильно мислити, реагувати, та в цілому розвиваємося. По суті, на всіх моїх семінарах ми усуваємо всі причини підсвідомого рівня, які діють проти нас. Прошарок за прошарком ми очищаємося та наповнюємося світлом.

- А як щодо твердження, буцімто кожній людині відміряно свій певний ресурс грошей за життя, ресурс енергії, тощо?

Це маразм.

У міру того як розширюється стан свідомості, змінюється матриця твого буття. Якщо рівень свідомості, як міська каналізація, то у такої людини все й справді відміряно, і вона не отримує постійного Божественного потоку. Але не отримує, не тому, що її обділили. Ні! Всім людям потік достатку дається однаковою мірою. Проблема прийняття людиною благодаті! Тоді і не відбувається входження в енергетичний резонанс із Божественним потоком достатку та процвітання.

Більшість людей мають занадто багато дискваліфікованих мислеформ, вірувань, поглядів, страхів, переживань, образ, тощо, і все це блокує матеріальне благополуччя. Але вийти на рівень процвітання може кожен. Необхідно просто вібраційно відповідати цьому потоку. Необхідно медитувати і пам'ятати про наступне.

Якщо ти звертаєшся до Джерела зі стану потреби, то потреба лише посилюється. Всесвіт не розуміє слів, Всесвіт зчитує стан, вібраційну частоту. Необхідно налаштуватися на найкращий стан, уявити його максимально реалістично. Вібрація цього найкращого почне в тобі звучати і в якийсь момент, ти увійдеш у резонанс із цим найкращим. Благо почне втікати у твоє життя.

Включіть уяву яскраво, як тільки можливо!

 

Дивитися відео Світлани >>>

Запис на семінар

Записатися на консультацію

Схожі статті

В цей складний перехідний період у розвитку людства, важливо кожному  нас привести в гармонію всі аспекти буття та компоненти особистості. Якщо ми зможемо досягнути єдності в собі і тут на...
Повний місяць – це цікавий час для кожної людини, коли вона може протестувати свій справжній внутрішній стан. Якщо людина перебуває в рівноважному стані усвідомленості, то вона не помічає ніяких...
- Чому взагалі виникають проблеми? Якби ми з вами прагнули справжньої єдності, то більшість життєвих проблем розв’язались би майже миттєво. Уявіть себе дзеркалом, що розбилося на тисячі...

Записаться на консультацию

Запись на семинар