Відгук про курс "Призови своє кохання"

Друзі, ви знаєте як я ціную ваш зворотній зв’язок після кожного семінару, курсу чи то просто ефіру.
Мене дуже надихають відгуки про ваші успіхи, покращення стану буття, про зрушення у вирішенні складних ситуацій. Я вдячна кожному з вас!

Відгук Анастасії Смолянінової

Доброго дня. Дуже хочу поділитися новиною та подякувати за те, як неймовірно змінилося моє життя.

Трохи більше року тому проходила курс Світлани "Призови своє кохання". Протягом курсу в мене були дуже тяжкі, як фізичні так і моральні відчуття, це далося мені досить тяжко. Але через два місяці після цього я зустріла чоловіка, якого як тільки побачила, відчула неймовірне тепло в душі, він каже, що відчув те саме, ми просто не могли припинити посміхатися дивлячись один на одного. Наче я зустріла когось, кого вже знала століттями, все життя, всі життя... і от нарешті ми знову зустрілись.

Ми походимо із різних країн, живемо в різних країнах, і одне єдине рішення, яке він описує як "з трьох варіантів цей був найважчий, але я просто відчував, що він буде правильний" привело його до мого міста. І це відчуття "що все правильно, все відбувається саме так, як має" супроводжує нас протягом усіх стосунків і усіх рішень, які ведуть нас один до одного.

Просто знаходячись поряд з ним я відчуваю себе набагато краще. Навіть фізичний біль відступає, коли він поряд. Іноді мені бракує слів на будь-якій з мов, щоб описати як сильно я його кохаю. І яке сильне кохання я відчуваю від нього. Наші взаємовідносини наповнені турботою, теплом та щастям, неймовірною підтримкою і розумінням.

І на цих вихідних він зробив мені пропозицію.

Я неймовірно щаслива.

І дуже хочу подякувати за той курс. Бо я знаю, що на ньому я позбавилася дуже важких програм, які заважали мені відкритися цьому світу, та відкрити своє сердце.

Дякую!

Запис на семінар

Записатися на консультацію

Схожі статті

Виявилось, більшість людей вважають, що цілитель працює з людьми виключно руками. Що саме руки основний інструмент цілителя. Але це обмежене уявлення про можливі інструменти цілителя. Їх багато....
Не всі українці гідно представляють Україну за кордоном. Хто стикався з тими чи іншими ситуаціями, той зрозуміє про що мова. На цьому ґрунті «більш свідомі» українці починають множити нарікання та...
Зі Світланою познайомилась в 2017 році. Пам’ятаю як тоді потрапила вперше на її семінар і хотілось все занотувати. Вразило, що кожне її слово несло мудрість та потрапляло в сердце, одразу ж...

Записаться на консультацию

Запись на семинар

Запис на курс