Пробуджені кристали для наших дітей

Автор: Юлія Афоніна

Автор Юлія Афоніна, майстер з ейдетики.
Подружитися на Facebook

Завдяки тому, що я знайома з Світланою, вдалося реалізувати ефективне навчання онлайн з дітками, що знаходяться по всьому світу.
Проведення заняття проходить легко завдяки простору, що створюють пробуджені кристали.

Я знаю, що кристали працюють при живих заняттях дуже добре, але коли побачила, як вони так само діють на відстані і в цьому пересвідчилась неодноразово - була приємно вражена.
Онлайн зняття, завдяки кристалам, проходять дуже легко та з захопленням.
Коли я даю камінчик своїм малятам, то кажу: "Ти чому не знав, тому що в тебе не було чарівного камінчика. Давай забажаємо, щоб у нас все вийшло."
Дитина після цього розслабляється і відкривається і в неї все виходить.

Хочу пояснити, чому відбувається таке легке засвоєння матеріалу.
Кристали знімають, розчиняють ті нашарування, які живили діток:
"як має бути", "що має бути", "як ти маєш говорити", "як ти маєш відповідати".
І діти в значній мірі дуже обмежені у відповідях, бо бояться зробити помилку.
Завдяки кристалам вдається зняти (розчинити) всі ці обмеження, дітки на заняттях починають розправляти плечі, забирати руки від рота.
Кристали допомагають трансформувати страх і страх починає поступово зникати.


Діти не довіряють дорослим одразу, томущо в них дуже багато різних нашарувань, блокувань, "що таке добре", "що таке погано" і воно прийшло із світу дорослих, а цей світ дорослих дітям не цікавий, вони його не люблять, вони його можуть боятися або поважати томущо буде покарання і це провокує протест.
Тому дуже важко навіть психологу розговорити дитину. Дитина боїться, томущо вона закрита, бо боїться, що далі психолог розповість мамі.

Я допомагаю діткам задопомогою пробуджених кристалів.
Кристали пробуджуються ангельскими сферами, світом чистих божественних енергій, який приймає нас, які б ми не були, щоб не говорили, не робили - вони нами захоплюються.

 

Спільний ефір Світлани з Юлією... або дівочі посиденьки з користю для суспільства smiley

Запис на семінар

Записатися на консультацію

Схожі статті

В цей складний перехідний період у розвитку людства, важливо кожному  нас привести в гармонію всі аспекти буття та компоненти особистості. Якщо ми зможемо досягнути єдності в собі і тут на...
Повний місяць – це цікавий час для кожної людини, коли вона може протестувати свій справжній внутрішній стан. Якщо людина перебуває в рівноважному стані усвідомленості, то вона не помічає ніяких...
- Чому взагалі виникають проблеми? Якби ми з вами прагнули справжньої єдності, то більшість життєвих проблем розв’язались би майже миттєво. Уявіть себе дзеркалом, що розбилося на тисячі...

Записаться на консультацию

Запись на семинар