Нема сил, енергії, апатія. Що робити?

Світлана: нині можна спостерігати глобальний стан слабкості в людей. Сюди ж можемо віднести безсоння та особливу тривожність аж до депресії*. (*Матеріал зі Світланою був написаний до війни)

По-перше, відбувається об'єктивний процес. Наша біо-енерго-система перебудовується на абсолютно новий режим роботи.

Якщо раніше ми були відрізані від Космосу, нині космічні енергії активно надходять на Землю. Вісь Землі зрушила на 20%, змінилося електро-магнітне поле, посилилася активність проникнення сонячної радіації. Тобто, фактори, які впливають на нашу фізіологію, об'єктивно змінилися.

Ми просуваємося з околиці галактики до центру галактики, ми зустрічаємося з новими частотами та новими енергіями і в нашій біології також відбуваються трансформації. Такі перебудови ніколи не проходять безболісно і спричиняють величезний відтік життєвих сил.

Будь-які зміни – це стрес. Це неусвідомлений страх смерті. А коли ми починаємо боятися, змінюється наше гормональне тло. Тому й стан пригнічений.

Ми маємо давати собі більше відпочинку та розуміти, що це не хвороба. Також проаналізуйте своє інформаційне поле. Яка інформація до вас регулярно надходить? Як ви реагуєте? Нервова система людини змушена надто прискорюватися, перетравлюючи стрес та паніку. Вона перенапружується від цього, людина втрачає більшу частину життєвої сили.

Щоб привести себе до ладу, необхідно сповільнитися розумним чином та відновити природні біоритми мозку та тіла.

Чудово, коли у вас є інтереси, на яких ви можете зосередитися. Малювання, гра на музичних інструментах, йога, танці, рукоділля. У заняттях, які вас захоплюють, ваша енергія не втікає, а навпаки, наповнюється.

Ще одна рекомендація – розвивати уяву. Це допомагає піднятися над складною для вас реальністю.

 

- Поринати в мрії та фантації, хіба не втеча в ілюзію?

Ні. Тому що ти реально зосереджуєш свою увагу на чомусь позитивному. А якщо ти зосереджений на вібраціях радості та здивування, рівень твоїх вібрацій підвищується. Так ти формуєш кращу реальність.

Люди майже втратили таку природну здатність - дивуватися. Щоб ось так щиро, як дитина: «Ваау, яке цуценя!», «Вау, цукерка, іграшка, сніжинка!». Цей вау-стан здатний стрімко підвищувати наші вібрації. Захоплення – це усвідомлене підвищення частоти.

Будьте як діти…

 

Дивитися відео від Світлани >>>

Запис на семінар

Записатися на консультацію

Схожі статті

Друзі, все частіше я почала вмикати диктофон під час своїх індивідуальних сеансів і потім відправляти ці записи клієнту, для кого вони були створені. За сеанс виходить не один довгий запис, а кілька...
- Світлано, коли звертаються по допомогу тваринам? Коли тваринці погано, захворіла або щось незрозуміле коїться, дивна поведінка. Для тварин я проводжу так само зцілюючий сеанс і божественне...
В цей складний перехідний період у розвитку людства, важливо кожному  нас привести в гармонію всі аспекти буття та компоненти особистості. Якщо ми зможемо досягнути єдності в собі і тут на...

Записаться на консультацию

Запись на семинар