Не виходить завагітніти. Що робити?

Світлана: коли бажання привести в цей світ дитину справді щире, мама готова живити дитя любов'ю, але зачаття не відбувається, то просто поки що не час.

Але частіше буває так, що приведення дитини в це життя стикається з обмеженнями. Наприклад, коли майбутня мама гарантовано нав'язуватиме свої переконання дитині, робитиме її «зручною». Або інші обмеження. Коли жінка одержима ідеєю народити, бо «так годиться», бо «роки йдуть», або через страх, що чоловік покине, що старість прийде на самоті і т.д.
Це все не про щирість, а про обумовленість, яка зовсім не приваблива для душі дитини.

Якщо дитя не приходить, значить на глибинних неусвідомлених рівнях у жінки протистояння його приходу.

Я не втомлююся пояснювати, що лише десять відсотків ми усвідомлюємо, а дев'яносто – це підсвідомість, яка боїться, що малюк – це мінус вільний час, мінус сон, це обмежена свобода пересування та діяльності, величезна відповідальність на тривалий час і тд. .

Насправді, не всім потрібний досвід материнства. І це також нормально. Необхідно розбиратися в істинній ситуації кожної конкретної жінки.
Кількість мислеформ, які керують жінками, неймовірна! Одні стверджують, що вагітність омолоджує. Інші навпаки скаржаться, що псується фігура, висипається волосся, псуються зуби, геморой, варикоз і тд і тп. Із-за цих полюсів тверджень, жінки, які не народжували часто потрапляють в оману. Але.

Якщо ж материнство – це справжній поклик твоєї душі, тоді можливість його випробувати буде надано. Але квапити цей процес не потрібно.

Буває, що жінка повинна привести у цей світ дуже високу душу, а стан свідомості жінки перебуває на нижчому рівні. Цим пояснюється велика кількість викиднів. Коли жінка завагітнівши, відчуває стреси, відбувається енергетичний конфлікт і душа вважає за краще залишити тіло мами.

Єдиний інструмент, який дозволить наблизити твоє бажання - це покращити власну версію себе. Для цього на нашому «факультеті необмежених можливостей» навіть спеціальний курс є.

Майбутній мамі необхідно встановити гармонію в кожній клітині і в кожній системі свого організму. Коли думки та емоції красиві, коли жінка у балансі, тоді вона здатна притягнути й гарну душу.

Рухайся до вагітності, як до сакрального таїнства. Проходь етапи очищення душі і тіла, живи їх світлом та любов'ю.

Велике значення також має інтимна близькість у парі: якість сексуальної енергії, ніжність взаємовідносин.

Повторюся, що не варто прискорювати події. Буває, що у пари по десять років немає дітей, але еволюціонувавши, до них приходить дивовижна душа. Завжди усьому свій час.

До моменту приходу душі дуже важливо зняти обмеження: прийняти чоловіка, своїх батьків, його батьків, дідусів-бабусь, щоб енергія, яка стоїть за всім родом текла спокійно, легко і не було на шляху ніяких чвар.
Душа заздалегідь приходить на знайомство, бачить всі обставини і якщо помічає певний маразм у стосунках, то не хоче втілюватись у такій сім'ї.
Дозвольте всім родичам бути такими, якими вони є.

На моїх сеансах ми виводимо на поверхню ті страхи, гнів, програми, що блокують, які діють проти зачаття.
Часто буває, що якась частина твоєї внутрішньої пораненої дитини не готова прийняти «конкурента» у твоє тіло. Тоді ми просто зцілюємо твоє дитинство.

Існує багато факторів безпліддя. Потрібно розбиратися у кожному конкретному випадку та розчиняти ці причини.

 

Дивитися відео Світлани >>>

Запис на семінар

Записатися на консультацію

Схожі статті

В цей складний перехідний період у розвитку людства, важливо кожному  нас привести в гармонію всі аспекти буття та компоненти особистості. Якщо ми зможемо досягнути єдності в собі і тут на...
Повний місяць – це цікавий час для кожної людини, коли вона може протестувати свій справжній внутрішній стан. Якщо людина перебуває в рівноважному стані усвідомленості, то вона не помічає ніяких...
- Чому взагалі виникають проблеми? Якби ми з вами прагнули справжньої єдності, то більшість життєвих проблем розв’язались би майже миттєво. Уявіть себе дзеркалом, що розбилося на тисячі...

Записаться на консультацию

Запись на семинар