Не руками єдиними - інструменти цілителя

Виявилось, більшість людей вважають, що цілитель працює з людьми виключно руками. Що саме руки основний інструмент цілителя. Але це обмежене уявлення про можливі інструменти цілителя. Їх багато. Проте основа ефективності будь-якого з інструментів – це власний стан цілителя… що він транслює у простір?
А чи ефективні інструменти - показує кожен процес зцілення, який має приносити благо на всіх рівнях людині і цілителю також.

Отже, абсолютно всі інструменти цілителя транслюють істинний стан цілителя. Завжди! Чи то він працює руками, чи торкається чаші, чи варить борщ… в звучанні чаші, в борщі буде саме та енергія, яку він здатен проводити.

Справжній цілитель у всьому транслює зцілення.

Наприклад, Ісус Христос зцілював словом. Він приклад абсолютної Божественної свідомості.

Стан високої свідомості здатен пробуджувати таке звучання голосу, за яким відбувається активація творчої енергії - зцілення. І ще.. навіть думка, без вербалізації, може бути інструментом цілителя. Передача зцілення подумки, дистанційно – це рівень, коли ти усвідомлюєш багатовимірність; коли думка творить матерію.

Очі, погляд. Це також інструмент.
Колись давно, років 18 тому, на Благовіщення, у подруги народився син.
В неї був поганий стан і в синочка теж. Лікарі готували її до переливання крові, чого я не могла допустити. Тож я поклала руки на її живіт, зцілювала руками, а немовля – поглядом.
Дитинка поступово перестала корчитись, почала рівно спокійно дихати, аналіз крові виявився ідеальним. Породілля повернулася до свідомості, раптово підхопилася з ліжка і вже тягне мені важкий металевий стілець. Каже: «А чого ти стоїш, Світланко, сідай?»

Транслювати енергію руками - це найпростіший процес передачі на фізичному рівні. Це можна робити і внутрішньою, і зовнішньою частиною долоні. І ліктями. В даному випадку тіло в цілому є транслятором. Не лише руки. Можна зцілювати грудним відділом - коли ми обіймаємо, з нашої сердечної чакри транслюється висока вібрація і ми здатні гасити чужий біль нашим найвищим вібраційним центром.

Ще до теми. На третьому модулі свого великого курсу для Майстрів-Цілителів, я активую ноги моїх учнів - центр стоп і пальчики.
Кожен крок на планеті Земля має стати благословенням, коли божественна енергія стікає через ноги, через кожний пальчик і проводить постійно нові якості божественного джерела. З цього моменту ти стаєш ретранслятором космічних енергій. Там де ступає твоя нога – там місце сили. І це також інструмент цілителя.

Якщо вам цікава ця тема і ви людина, яка обирає шлях духовної еволюції, долучайтесь до он-лайн навчання на моєму Факультеті безмежних можливостей.

___________________________________________________________________________________________________________________

А щодо котиків, це істоти які майже постійно перебувають в альфа-стані. До того ж коти мають здатність бачити тонку реальність. Тож, завдяки стану та баченню, коти – цілителі.
Існує незліченна кількість історій, про те, як котики лягають на тіло господаря і зцілюють собою. Проте, часто, після того як котик бере на себе важку хворобу господаря, він вистрибує у вікно чи кидається на дорогу.
Взагалі, тема котів – це ще одна велика тема. Якщо цікаво, розгорнемо її ширше.
Пишіть. Мені подобається отримувати зворотній зв'язок!

Запис на семінар

Записатися на консультацію

Схожі статті

Не всі українці гідно представляють Україну за кордоном. Хто стикався з тими чи іншими ситуаціями, той зрозуміє про що мова. На цьому ґрунті «більш свідомі» українці починають множити нарікання та...
Друзі, ви знаєте як я ціную ваш зворотній зв’язок після кожного семінару, курсу чи то просто ефіру. Мене дуже надихають відгуки про ваші успіхи, покращення стану буття, про зрушення у вирішенні...
Зі Світланою познайомилась в 2017 році. Пам’ятаю як тоді потрапила вперше на її семінар і хотілось все занотувати. Вразило, що кожне її слово несло мудрість та потрапляло в сердце, одразу ж...

Записаться на консультацию

Запись на семинар

Запис на курс