Доброго вечора, ми з України!

В цей складний перехідний період у розвитку людства, важливо кожному  нас привести в гармонію всі аспекти буття та компоненти особистості.

Якщо ми зможемо досягнути єдності в собі і тут на планеті Земля, то без найменшого сумніву, зможемо досягти цього де завгодно у Всесвіті. Ці слова, можливо, складно усвідомити, мимохідь прочитавши.. але саме в цьому полягає ціль наших втілень і це є нашим призначенням.

Особистість людини складається з чотирьох компонентів:
- внутрішньої дитини;
- внутрішнього годувальника;
-внутрішнього мудреця;
- внутрішнього воїна.

Ми повинні пізнати унікальну цінність кожної з цих граней особистості та дозволити їм своєрідно виражатися. І головне – побачити, відчути на глибинному рівні взаємозв’язок між цими частинами психіки. Якщо цього не відбувається, то людина позбавлена цілісності. Це призводить до неврівноваженності.
Зневіра, пригніченість, безрозсудність, залежності та океан болю, найчастіше беруть початок у відчуженості людей від своїх внутрішніх аспектів (граней). А вони б мали гармонійно взаємодіяти, підтримуючи, піклуючись, підсилюючи одне одного.

На наступному семінарі ми саме цим будемо займатися - вчитися приводити в гармонійну взаємодію свої аспекти. Це дасть нам необхідне осяяння для того, щоб змінити майбутнє.

…Тим часом, щоб зрозуміти природу мого внутрішнього воїна-захисника, який створює у моєму внутрішньому і зовнішньому світі безпечний простір буття, я вирішила пройти курс опанування стрільби з бойової зброї. Доповім про новий цікавий досвід! До зустрічі на семінарі, друзі.

 

Запис на семінар

Записатися на консультацію

Схожі статті

Друзі, все частіше я почала вмикати диктофон під час своїх індивідуальних сеансів і потім відправляти ці записи клієнту, для кого вони були створені. За сеанс виходить не один довгий запис, а кілька...
- Світлано, коли звертаються по допомогу тваринам? Коли тваринці погано, захворіла або щось незрозуміле коїться, дивна поведінка. Для тварин я проводжу так само зцілюючий сеанс і божественне...
Повний місяць – це цікавий час для кожної людини, коли вона може протестувати свій справжній внутрішній стан. Якщо людина перебуває в рівноважному стані усвідомленості, то вона не помічає ніяких...

Записаться на консультацию

Запись на семинар